Opcje binarne – polski broker: bonus za wymianę do 100% w BitPlutos

Opcje binarne - polski broker

Bardzo ciężko jest znaleźć na polskim rynku odpowiedniego brokera, który by miał w swojej ofercie opcje binarne, a przy okazji, proponowałby atrakcyjne bonusy. Na szczęście traderzy mają teraz dostęp do usług takiego brokera, jak BitPlutos, który robi wszystko, żeby handel na giełdzie był jak najprostszy i najskuteczniejszy.

W chwili obecnej ten polski broker oferuje specjalny bonus za wymianę bitcoinów za pośrednictwem swojej strony. Teraz możesz dokonać wpłaty środków za pomocą dowolnego sposobu, na przykład kartą kredytową, poprzez przelew bankowy albo za pośrednictwem takich systemów płatniczych, jak Neteller czy Skrill. Natomiast bitcoiny zakupić możesz od razu w BitPlutos zgodnie z aktualnym kursem bez dodatkowych opłat.

Jak widzisz, jeżeli inwestujesz w opcje binarne, najlepszy polski broker zrobi wszystko, żebyś poczuł się wygodnie i mógł spokojnie się skupić na tradingu.

Musisz również wiedzieć o tym, że BitPlutos nie tylko samodzielnie wykona wymiany walut absolutnie za darmo, ale nawet da Ci środki bonusowe!

A więc, jeżeli użyjesz jednego bitcoina co najmniej 10 razy do operacji finansowych, otrzymasz 100% bonus. Ale na tym promocja od BitPlutos nie kończy się. W przypadku, gdy kwota, którą otrzymasz jako bonus, zostanie obrócona co najmniej 15 razy, będziesz mógł liczyć na kolejny prezent od brokera. Tym razem otrzymasz 125% wartości.

A dalej masz jeszcze więcej możliwości! Za dwudziestokrotne obrócenie poprzedniej kwoty bonusowej otrzymasz 150% wartości. Natomiast jeżeli ten kolejny prezent wykorzystasz co najmniej 30 razy, będziesz mógł otrzymać 200% wartości.

Bez wątpienia, inwestowanie w opcje binarne może być jeszcze prostsze i dochodowe, jeżeli Twój polski broker docenia to, że powierzyłeś jemu swoje zaufanie. Dzięki BitPlutos możesz korzystać z przyjemności pracy z opcjami binarnymi, z łatwości wymiany bitcoinów i, oczywiście, z fantastycznych bonusów.

Nie zapominaj również o tym, że BitPlutos oferuje bonus powitalny dla wszystkich swoich traderów. Także, ten polski broker posiada w swojej ofercie specjalną promocje, która daje Ci możliwość inwestowania bez ryzyka. Dzięki temu bonusowi, otrzymasz zwrot pieniędzy w przypadku nieudanych operacji finansowych. Zwróć uwagę na to, że możesz popełnić aż do 15 błędów bez żadnych konsekwencji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *